|   | 

Hurom HW

Profesjonalna i nowoczesna wyciskarka gastronomiczna Hurom HW Pro (HoReCa) idealnie nadaje się do mniejszych zadań komercyjnych w kawiarniach, barach czy hotelach. Różni się od domowego sprzętu tym, iż posiada zmieniony silnik, układ wyciskający a do tego posiada niezbędny zestaw akcesoriów do pracy i obsługi klientów na co dzień. Co więcej, można powiedzieć na temat tego produktu?

Budowę wyciskarki zaplanowano, poczynając od jej obudowy. Jej unikalny sposób wykonania i użyty materiał sprawią, że utrzymanie sprzętu w czystości będzie bardzo proste. Hurom HW Pro wygląda znakomicie, co potwierdza między innymi nagroda IF Design Award. Dlatego jest ona doskonałą opcją do umieszczenia we wszelkich istotnych i wyeksponowanych miejscach. Dzięki eleganckiemu wyglądowi sprawdzi się ona doskonale podczas pracy niedaleko klienta i w każdej innej lokalizacji.

W wyciskarce HW Pro znajdziemy nowy, zmieniony moduł wyciskający. Misa jest tutaj 2 razy większa niż te używane w wyciskarkach domowych, co daje możliwość przygotowania większej ilości soku o takim samym, pysznym smaku. Nowoczesne sitko i wałek sprawiają, iż wytworzenie soku jest dokonywane szybciej i sprawniej. Tak jak w przypadku pozostałych wyciskarek z rodziny Hurom 2G, model HW Pro posiada regulator wypływu pulpy. Daje to możliwość prostego wyciśnięcia soku z miękkich produktów takich jak brzoskwinie czy banany, a pozycja półotwarta umożliwia wyciśnięcie również twardszych owoców lub naci. Regulatorem również z łatwością można udrożnić tunel wypływu pulpy, aby móc wygodnie wyczyścić misę.

Szukasz profesjonalnej wyciskarki do użytku w gastronomii, czy hotelu? Zobacz więcej https://pro.hurompolska.pl/ >>

Misa posiada niekapek, dzięki któremu można zamknąć misę, by móc mieszać w jej środku sok. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Cały proces zachodzi przy wykorzystaniu obrotowych łopatek, które nie tylko mieszają, ale również i oczyszczają cały czas misę wraz ze sitkiem.

Problematyczny jest fakt, iż tradycyjne wyciskarki domowe mogą pracować przez kilkadziesiąt minut. Hurom HW Pro wychodzi naprzeciw oczekiwań użytkowników, rozwiązując ten problem. Jego obecna wersja może pracować bez wyłączania aż do pięciu godzin, podczas których nie musimy martwić się o przegrzanie sprzętu. Zawdzięczamy to dodatkowemu, wydajnemu silnikowi o mocy 150W, którego kolejną zaletą jest cicha praca. W razie kłopotów, kiedy wyciskarka zatrzyma się na twardym produkcie, wystarczy wykorzystać wsteczny bieg, aby móc dalej wygodnie pracować.

Pełny zestaw znacząco różni się od standardu, z jakim mamy do czynienia przy korzystaniu z domowego sprzętu. Wraz z Hurom HW Pro otrzymamy aż trzy misy z sitkami do soków. Dzięki czemu umożliwiona jest łatwa wymiana bez przymusu natychmiastowego mycia. Prócz tego w skład zestawu wchodzi również sitko z dużym oczkiem, którego przeznaczeniem są gęste zawiesiny. Dodatkowo dostajemy popychacz ze szczotami do czyszczenia, pojemnik na pulpę i sok oraz elementy potrzebne podczas eksploatacji sprzętu, czyli: cztery wymienne łopatki do koszyczków obrotowych w misach (wykonane z silikonu) oraz dwie dodatkowe gumki do niekapków.

Paulina

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla