|   | 

7 najlepszych drukarek dla małych firm w 2020 r.

To jest fakt współczesnego życia. Chociaż urządzenia cyfrowe nadal odgrywają większą rolę w codziennej pracy, zdarzają się chwile, gdy drukarka jest niezbędna - zwłaszcza dla małej firmy.

I chociaż istnieje duża liczba różnych drukarek dostępnych do użytku domowego, często są one drogie, jeśli wziąć pod uwagę koszty operacyjne, takie jak koszt wydruku jednej strony. Na szczęście istnieje wiele opcji, zwykle drukarek laserowych, które są przeznaczone specjalnie dla małych firm.

Wyróżniamy siedmiu kandydatów na najlepszą drukarkę all-in-one dla małych firm, która nie złamie banku i pozostanie w użyciu przez lata. Sprawdź także czy może bardziej opłacalną opcją dla ciebie będzie dzierżawa drukarek niż kupno nowej.

1. Brother HL-L6200

Jedną z najlepszych opcji dla małych drukarek biurowych jest Brother HL-L6200. Opcja laserowa może drukować do 48 stron na minutę z automatycznym drukowaniem dwustronnym. Nie musisz się martwić częstą wymianą papieru, ponieważ taca główna może pomieścić do 520 arkuszy, podczas gdy taca uniwersalna może pomieścić jeszcze 50 stron. Aby uzyskać jeszcze większą pojemność, można dodać opcjonalną tacę na 520 lub 260 arkuszy.

W połączeniu z połączeniem Gigabit Ethernet biuro może być połączone z drukarką przez sieć Wi-Fi. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą korzystać z drukarki za pomocą popularnych protokołów, takich jak Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Drukarka współpracuje również z opcjonalną usługą Amazon Dash Replenishment Service, która automatycznie zamawia toner w przypadku wyczerpania zapasów.

2. Epson WorkForce ET-4750

Jeśli chodzi o wybór drukarki biurowej, możesz nie sądzić, że opcja druku atramentowego będzie w stanie sprostać zadaniu. Ale Epson WorkForce ET-4750 jest inny. Zamiast polegać na drogich kartridżach, drukarka używa dużych zbiorników z tuszem. Epson zawiera wystarczającą ilość tuszu, aby wydrukować ponad 11 000 stron w kolorze lub 14 000 stron w kolorze czarnym. A jeśli chodzi o uzupełnianie tuszu, można go znaleźć w niedrogich butelkach firmy Epson. Powinno to zdecydowanie pomóc w utrzymaniu kosztów za stronę na niskim poziomie.

Oprócz drukowania, ta opcja all-in-one jest również skanerem i faksem. Drukarka posiada 250-arkuszową kasetę na papier oraz automatyczny 30-arkuszowy podajnik dokumentów.

Istnieje wiele różnych sposobów podłączenia do drukarki, w tym Ethernet, Wi-Fi i AirPrint. Interakcja z drukarką jest również możliwa za pomocą zintegrowanego 2,4-calowego ekranu dotykowego.

3. HP LaserJet Pro M426fdw

HP LaserJet Pro M426fdw to monochromatyczna drukarka laserowa o wydajności do 40 stron na minutę. Pierwsza strona pracy może być ukończona w mniej niż sześć sekund. All-in-One jest również kopiarką, skanerem i faksem. Każdy zeskanowany dokument może zostać wysłany bezpośrednio z drukarki i jej 3-calowego, kolorowego ekranu dotykowego do poczty elektronicznej, folderu sieciowego, pamięci USB i chmury. Możliwe jest również zeskanowanie obu stron dokumentu w jednym przebiegu.

Istnieją dwie tace, które mogą pomieścić odpowiednio 250 i 100 arkuszy. Dostępny jest również automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy. Drukarka obsługuje usługę Amazon Dash Replenishment Service i może automatycznie drukować dokument po obu stronach papieru. Użytkownicy biurowi mogą korzystać zarówno z przewodowego, jak i bezprzewodowego połączenia z drukarką.

4. Canon imageCLASS MF267dw

Niewielka i niedroga monochromatyczna drukarka laserowa Canon imageCLASS MF267dw zapewnia wydajność do 30 stron na minutę. All-in-One to również skaner, kopiarka i faks. Można szybko skanować i konwertować jedno- i dwustronicowe dokumenty do różnych formatów plików, w tym do przeszukiwalnego pliku PDF.

Taca na papier może pomieścić do 250 arkuszy. Drukarka oferuje również automatyczne drukowanie dwustronne. Wraz z połączeniem Ethernet można połączyć się z drukarką przez Wi-Fi lub Wi-Fi Direct. Jest on również kompatybilny z drukowaniem bezpośrednio z urządzeń przenośnych. Istnieje nawet wyświetlacz LCD do regulacji ustawień i korzystania z drukarki bez komputera.

5. Brother HL-L3210CW

Jeśli szukasz niezawodności i niskiego całkowitego kosztu posiadania drukarki laserowej, ale od czasu do czasu musisz drukować w kolorze, zajrzyj do Brother HL-L3210CW. Drukarka może drukować do 19 stron na minutę zarówno w trybie monochromatycznym jak i kolorowym oraz może drukować po obu stronach strony w jednym przebiegu.

Dostarczona taca może pomieścić do 250 kartek papieru, a taca ręcznego wprowadzania może być używana do innych rodzajów materiałów, takich jak karty i koperty. Wielu użytkowników może łączyć się z drukarką przez Wi-Fi lub z jednym komputerem przez USB. Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą również wysyłać artykuły do drukarki z usługą Amazon Dash Replishment Service.

6. Xerox Phaser 6510/DNI

Inna kolorowa drukarka laserowa klasy korporacyjnej, Xerox Phaser 6510/DNI, oferuje maksymalną wydajność 30 stron na minutę. Xerox oferuje standardowe i automatyczne drukowanie dwustronne oraz posiada 250-arkuszową tacę na papier. W przypadku większego biura można również dodać opcjonalną tacę na 550 arkuszy. Dostępna jest również 50-arkuszowa taca obejściowa na etykiety i inne rodzaje materiałów.

Drukarkę można podłączyć za pomocą wejścia Gigabit Ethernet, kabla USB 3.0 lub Wi-Fi. Obsługiwany jest również druk mobilny.

7. Samsung Xpress M2885FW

Samsung Xpress M2885FW oferuje wygodny i unikalny sposób dla użytkowników urządzeń z systemem Android na drukowanie, skanowanie, kopiowanie lub faksowanie z urządzenia mobilnego. Wystarczy dotknąć naklejki NFC swoim smartfonem i zaczyna się praca. Zapewnia również łączność poprzez Ethernet, Wi-Fi oraz z innych urządzeń mobilnych.

Opcja druku monochromatycznego może drukować do 29 stron na minutę wraz z automatycznym drukowaniem dwustronnym. Taca na papier może pomieścić do 250 arkuszy. Specjalny przycisk Eco pomoże Ci zaoszczędzić do 20 procent tonera. Model ten pozwala również na korzystanie z usługi Amazon Dash Replenishment Service.

Najlepsza drukarka typu "wszystko w jednym" dla małych firm

Wybierając najlepszą drukarkę dla małych firm, możesz utrzymać wydajność przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów całkowitych. To jest zdecydowanie zwycięska kombinacja.

Podczas gdy drukarka jest oczywistym narzędziem ułatwiającym pracę, jest jeden ważny punkt, który można przeoczyć - wygodne krzesło biurowe. Należy zwrócić uwagę na niektóre z najlepszych krzeseł biurowych, aby osiągnąć lepszą postawę i zapobiec bólom pleców.

Marcin

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla