|   | 

Budki akustyczne - idealne rozwiązanie dla biur otwartych

Poziom hałasu w pomieszczeniach biurowych może mieć negatywny wpływ na produktywność i samopoczucie. Warto rozważyć rozwiązania akustyczne, zwłaszcza przy aranżacji otwartych przestrzeni. Akustyczne boksy, meble i panele dźwiękochłonne mogą być wykorzystane do stworzenia cichych stref sprzyjających koncentracji. Kabiny akustyczne zaprojektowane przez projektantów są świetnym wyborem dla otwartych przestrzeni. Dowiedz się wszystkiego o ich zaletach!

Podstawowe informacje o budkach akustycznych do biur

Istnieje wiele rozmiarów i kształtów budek akustycznych do biur. Najpopularniejsze są budki pojedyncze i podwójne. Budki akustyczne mogą być również wykorzystywane do tworzenia mobilnych przestrzeni konferencyjnych dla maksymalnie sześciu osób.

Istnieje wiele kolorów dostępnych dla biurowych budek akustycznych. Można je wyposażyć w profesjonalne oświetlenie wspomagające koncentrację, krzesła, sofy i hokery, półki, stoły i mediaporty w różnych konfiguracjach. Budki mogą być również wyposażone w cichą, wydajną i bezpieczną wentylację.

Jakie są różne rodzaje kabin akustycznych? Kabiny akustyczne najczęściej służą do użytku jednoosobowego. Pozwala to na wygodne usadowienie jednej osoby. W kabinie jest wystarczająco dużo miejsca, aby zmieścić laptopa, a także siedzisko. Dostępne są też większe opcje. Dla małych firm dobrze sprawdza się kabina dwuosobowa. Można ją wykorzystać do przyjmowania gości i przeprowadzania wywiadów z klientami. Dla 4-5 osób dostępne są kabiny dźwiękoszczelne. Te małe pomieszczenia są idealne na spotkania lub szkolenia z pracownikami.

Taka kabina jest dostarczana ze stołem, krzesłami i krzesłem. Można również podłączyć ekran, aby wyświetlić swoją prezentację. Ta dźwiękoszczelna kabina może być używana przez wielu pracowników. Oznacza to, że nie trzeba zapewniać zamkniętej przestrzeni dla każdej osoby, która o to poprosi. Pracownicy mogą zamiast tego korzystać z kabiny dźwiękowej w dogodnym dla siebie czasie i zgodnie z tym, czego potrzebują. Dzięki temu pracownicy będą mogli pracować w ciszy i skupieniu.

Rozmowa przez telefon w biurze

Małe biuro i kabina akustyczna. Czy warto w nią zainwestować?

Kabiny te mogą być stosowane w dużych biurach. Możesz również użyć kabin dźwiękoszczelnych w mniejszych pomieszczeniach. Może to być najlepsze rozwiązanie, aby zapewnić ciche przestrzenie w małych biurach.

Warto zwrócić uwagę na modułowość budek dźwiękoszczelnych. Zaletą kabin dźwiękoszczelnych jest łatwość ich użytkowania i aranżacji. W prosty sposób można zaaranżować kabiny dźwiękoszczelne. Można je wykorzystać do dzielenia dużych powierzchni na mniejsze. Niektóre kabiny mogą być wykonane z materiałów pochłaniających dźwięk. Takie kabiny są nie tylko ciche w środku, ale również redukują hałas z zewnątrz.

Budki akustyczne firmy Lobos Furniture

Nasz wybór obejmuje klasyczne opcje, jak również odważne projekty dla klientów, którzy są bardziej wymagający. Budki akustyczne Wall1 Graphic Light zostały zaprojektowane przez Igora Choldę, polskiego artystę ulicznego i ilustratora. Ten projekt został stworzony z wykorzystaniem zasad zrównoważonego rozwoju. Panele graficzne wykonane są z wełny poliestrowej PET pochodzącej z recyklingu. Biurowe budki dźwiękowe Graphic Light mogą być podświetlane panelami LED. Panele te mogą być uruchamiane ręcznie lub za pomocą czujników ruchu. Tylna ściana kabiny może być wykonana z bezpiecznego szkła lub suchościeralnej tablicy magnetycznej do pisania. Kabiny Graphic Light Acoustic dostępne są w trzech kolorach.

Paulina

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla