|   | 

Trzy powody, które sprawią, że pokochamy hiszpańskie płytki ceramiczne

Osoby zainteresowane zakupem płytek ceramicznych z pewnością zdążyły się już zorientować, że ich polscy producenci natrafili na godnego siebie rywala. Dzięki ułatwieniom w przepływie towarów i powszechnemu dostępowi do Internetu, coraz lepiej zdajemy sobie sprawę z tego, że zagraniczni producenci mają naprawdę wiele do zaoferowania. W tym kontekście szczególnie interesujące wydają się płytki hiszpańskie, czas więc zadać sobie pytanie o to, co sprawia, że budzą one tak duże zainteresowanie wśród Polaków.

Po pierwsze – różnorodność

W naszym kraju nie brakuje sklepów, w których można zaopatrzyć się w płytki ceramiczne. Znajdują się wśród nich zarówno sklepy stacjonarne, jak i te, które działają w Internecie. Choć jednak ich asortyment imponuje wielością propozycji, często trudno nie oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z dziesiątkami wariacji na temat tego samego. Płytki łazienkowe i kuchenne są wykonywane w oparciu o ten sam schemat i nawet te, które są promowane jako oryginalne lub nowoczesne, sprawiają wrażenie silnie wzorujących się na klasycznych rozwiązaniach.

Tymczasem wystarczy spojrzeć na hiszpańskie płytki Realonda, aby przekonać się, że wcale nie musi tak być. Ich znakiem rozpoznawczym jest właśnie oryginalność, producent nie unika przy tym nietypowych wzorów i zrywającej z konwencją kolorystyki tylko dlatego, że do tej pory to nie one dominowały w kuchniach i łazienkach. Takie podejście pociąga za sobą szereg korzyści. Osoby potencjalnie zainteresowane płytkami wreszcie mają wybór, w rezultacie więc na rozwiązania z Hiszpanii decydują się nawet ci nabywcy, którzy do tej pory nie brali takiej opcji pod uwagę.

Po drugie – wysoka jakość

Bez względu na to, na jakiego rodzaju płytki ceramiczne się decydujemy, musimy liczyć się z tym, że koszt związany z ich zakupem nie będzie niski. Nic więc dziwnego, że walory wizualne nie są już dla nas jedynymi, jakie są brane pod uwagę. Gdyby hiszpańskie płytki były piękne, ale nietrwałe, być może miałyby szansę na pewną popularność w Polsce, moda na nie zniknęłaby jednak niemal tak szybko, jak szybko się pojawiła. Okazuje się jednak, że także pod względem jakości płytki Realonda i inne płytki z Hiszpanii mają prawo nas zachwycić. To solidne rozwiązania, które nawet po wielu latach intensywnego użytkowania prezentują się nie gorzej niż w dniu ich położenia, dostępne są przy tym w wyborze na tyle dużym, że bez trudu uda nam się znaleźć nawet te, które posiadają nietypowe parametry.

Szeroka oferta płytek Realonda na https://modnalazienka.pl/ >>

Po trzecie – ciekawe rozwiązania

Brak przywiązania do schematów można zauważyć także analizując proces powstawania płytek. Hiszpanie przywiązują coraz większą wagę do ochrony naszej planety, wprowadzają przy tym ciekawe rozwiązania pozwalające na jeszcze łatwiejszy montaż polecanych przez siebie rozwiązań. Tu warto zwrócić uwagę na specjalne nacięcia na płytkach, które wypełnia się fugą, co sprawia, że płytki układa się nie tylko szybciej, ale i taniej niż tradycyjne rozwiązania. Innowacyjne pomysły nie czekają długo na realizację, co w szczególny sposób cieszy potencjalnych kupujących.

Marcin

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla