|   | 

World of Warcraft: Levelowanie archeologii - poradnik

Jaki jest najszybszy sposób na zdobycie poziomu w Archeologii?

Podnoszenie poziomu (1-525)

  • Za każdym razem, gdy zakończysz wykopaliska i zdobędziesz fragmenty artefaktów (znalezionych za pomocą Survey), zyskasz +1 umiejętność Archeologia.
  • Otrzymasz +5 punktów umiejętności za rozwiązanie zwykłego projektu i +15 punktów za rozwiązanie rzadkiego projektu.
  • Gdzie mogę nauczyć się Kataklizmu Archeologicznego?
  • Gdzie znajdę trenera archeologii? W Cataclysm Beta możesz znaleźć następujących trenerów archeologii: Belloc Brightblade w Grommash Hold w Orgrimmarze; oraz Harrison Jones można znaleźć w Królewskiej Bibliotece w Stormwind Keep - skieruj się w lewo, gdy staniesz przed królem Varianem w sali tronowej.

Co oznacza złota łopata w wow?

Wygląda na to, że złota oznacza PVP, podczas gdy czerwona jest dla Elite, a srebrna dla zwykłych digsites.

Co się robi z odrestaurowanymi artefaktami?
Przywrócone Artefakty są tworzone z dowolnych artefaktów z Pandarii i Draenoru. Są one używane jako waluta w Siedzibie Wiedzy w Dolinie Wiecznych Kwiatów.

Gdzie są archeolodzy w Dalaranie?

Komentarz jjanchana. To jest trener Archeologii w legionowej wersji Dalaranu. W starszym Dalaranie znajdowała się w Legerdemain Lounge, ale obecnie znajduje się w Things of the Past, sklepie po północno-wschodniej stronie Magus Commerce Exchange, pomiędzy Forge of Fate a Like Clockwork, sklepem Engineering ...

Gdzie mogę zdobyć mapy skarbów Draenoru?

W Twoim głównym mieście frakcji Draenor znajdziesz kupca, który sprzedaje mapy skarbów za rozsądną cenę 100 złota za sztukę, które po użyciu zaznaczają wszystkie skarby w danej strefie na Twojej mapie. Problem w tym, że aby kupić mapę, musisz wykonać większość questów w danej strefie.

Gdzie mogę kupić mapy skarbów w Ashran?

Ten przedmiot sprzedaje również Srikka po stronie hordy w Ashran, sprzedawca fragmentów archeologii, na zewnątrz budynku, w którym znajduje się trener archeologii. Aby otrzymać mapy skarbów, musisz ukończyć rozdziały w danym obszarze.

restored artifact ashran / ashran archaeologists

Wymień odrestaurowane artefakty na fragmenty archeologii na Draenorze

W grze Warlords of Draenor dotarliśmy do momentu, w którym wielu graczy osiągnęło pułap poziomów i zaczęło zajmować się alternatywnymi zajęciami, takimi jak archeologia. Z naszego czasu spędzonego na czacie w garnizonie wynika, że wielu graczy nie wie, że nie musi wracać do Pandarii, aby wymienić swoje odrestaurowane artefakty na fragmenty archeologiczne. W tym celu możesz udać się do Ashran. Co więcej, sprzedawcy w Ashran umożliwiają wymianę Przywróconych artefaktów na artefakty Pandarenów, Mogu i Mantidów, czego nie można zrobić w Pandarii. Sojusz poszukuje Grakisów w Stormshield. Dla Hordy, będziesz chciał Srikka w Warspear. Obaj NPC są arakkoa w pobliżu miejskiego trenera archeologii.

Więcej znajdziesz tutaj: Ashran archeologists

Grakis i Srikka są również postaciami niezależnymi, które sprzedają mapy skarbów Draenoru. Jeśli masz problemy z odnalezieniem ostatnich kilku skarbów, których potrzebujesz, lub nie chcesz samemu ich szukać, upewnij się, że je kupisz. Każda mapa skarbów kosztuje 200 złota. Oczywiście, możesz to zrobić za darmo z addonami, więc pomyśl o tych facetach jako o wersji bez addonów.

Paulina

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla