|   | 

Czy będą nowe AirPods'y? Wyciekły nowe informacje

Plotka głosi, że Apple pracuje nad nowymi słuchawkami.

Krążą pogłoski, że Apple zorganizuje w marcu imprezę, na której będzie można zaprezentować kolejną partię sprzętu. Do tej pory kręcą się plotki o iPhone 9, ewentualnym następcy iPhone SE z 2016 roku, a przeciek w weekend sugeruje, że Apple może mieć również nową parę AirPodów i nowego iPad Pro w magazynie. 

Wpis dla "Apple AirPods (X Generation)" za 399,99 dolarów pojawił się w bazie danych firmy Target i na skanerach kodów kreskowych pracowników, według tweetera Jona Prossera, gospodarza Front Page Tech, w sobotę. Prosser powiedział, że kilku pracowników firmy Target skontaktowało się z nim w sprawie listy produktów.   

Prosser wydał również zdjęcia z rzekomych wykazów bazy danych przeznaczenia dla "Apple iPod Touch X Generation" za 399,99 dolarów i "Apple iPad 10,5-calowy Wi-Fi X Generation tylko", które nie określają ceny. 
Domniemane oferty zawierają niewiele informacji na temat nazwy, przy czym X-generacja działa jako posiadacz nazwy i ceny. Prosser przypuszcza, że AirPody mogą być wysokiej klasy słuchawkami dousznymi Bluetooth firmy Apple, podczas gdy lista iPod Touch może być w rzeczywistości dla iPhone'a 9. iPad 10,5 cala może być aktualizacją iPada Pro, o którym mówi się, że przyjmie moduł potrójnej kamery podobny do iPhone'a 11.

Rzekome listy docelowe to najnowsze pogłoski, które wskazują, że Apple ujawni nowy sprzęt w marcu, choć nadal nie ma oficjalnych wiadomości o tym wydarzeniu. Oprócz możliwego iPhone'a 9, słuchawek AirPods i odświeżonego iPada Pro, Apple może mieć także malutkie urządzenia śledzące, rzekomo nazywane AirTags, oraz bezprzewodową matę do ładowania podobną do nieczynnej już AirPower w pracach. 

Apple i Target nie odpowiedziały natychmiast na prośby o komentarze.

Marcin

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla