|   | 

Czy twój Samsung Galaxy dostał dziwne powiadomienie? To się stało na całym świecie

Czy zauważyłeś, że Twój telefon Samsung otrzymał ostatnio powiadomienie, które mówi, że numer jeden jest bez kontekstu? Wydaje się, że został on wysłany do telefonów Galaxy na całym świecie omyłkowo z aplikacji Znajdź mój telefon.

Wiele osób zgłasza powiadomienie, które przyszło z aplikacji, ale po prostu przeczytaj "1" z kolejnym "1" siedział pod nim. Jeśli nacisnąłeś powiadomienie, nic się nie stało i po prostu zniknęło.

Raporty Twitter i Reddit sugerują dużą różnorodność urządzeń Galaxy, które zostały zgłoszone, i to nie jest tylko najnowsze serie telefonów Galaxy S20.

Otrzymaliśmy również powiadomienie na naszym urządzeniu Samsung Galaxy, z którego pochodzi powyższy zrzut ekranu, więc wydaje się, że to powiadomienie jest powszechne, choć nie jesteśmy pewni, czy zostało ono wysłane do wszystkich użytkowników Samsunga, czy też nie.

Jak dotąd wydaje się, że nie ma powodów do obaw, ponieważ tak wiele osób otrzymało powiadomienie i wydaje się, że jest to po prostu błędnie wysłane powiadomienie w trybie push.

Wcześniej właściciele OnePlus otrzymywali na swoich telefonach powiadomienia o tekstach i chińskich znakach, które nie miały sensu. OnePlus następnie przyznał, że błąd był z wewnętrznego testu do czynienia z Androidem, więc może to być podobna sytuacja tutaj na urządzeniach Galaxy.

Skontaktowaliśmy się z firmą Samsung, aby sprawdzić, czy istnieje jakiś kontekst dla powiadomienia i zaktualizujemy ten artykuł, gdy usłyszymy odpowiedź.

Marcin

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla