|   | 

Etui na Huawei p10

Odpowiednie zabezpieczenie telefonu przed zarysowaniem, upadkiem, zalaniem oraz zbytnim nasłonecznieniem może okazać się bardzo prostym patentem, które i tak wielu z nas już używa. Dużo większą ochronę, niż tylko sama obudowa, zapewnia telefonowi odpowiednio dobrany pokrowiec. Co więcej, etui na telefon nie musi spełniać tylko funkcji ochronnej. Dzięki zdobyczom dizajnu oraz techniki takie etui może przydać się w wielu życiowych sytuacjach.

Czy etui na telefon jest w ogóle potrzebne?

Jak najbardziej! Dzisiejsze telefony, choć sprawiają wrażenie twardych i niełamliwych, w rzeczywistości często ulegają mechanicznemu zepsuciu, na przykład, kiedy upadną nawet z niewielkiej wysokości na beton lub inną, równie twardą powierzchnię płaską. Rozbity wyświetlacz, popękana obudowa i brak możliwości nawet włączenia urządzenia to tylko pobieżna diagnoza, jaka może przytrafić się telefonowi po takim, niby niewielkim, wypadku. Optymalnie dobrane etui na telefon może doskonale chronić urządzenie, nawet gdy spadnie ono z poważnej wysokości. Pokrowce na telefon są produkowane z tworzywa sztucznego, które ma dobre właściwości amortyzujące. Nawet jeśli nie lubisz nosić etui na twoim telefonie, bo uważasz, że cię w jakiś sposób ogranicza, pomyśl o tym, ile wydasz na naprawę, jeśli telefonowi wydarzy się mały, ale poważny wypadek. 500 zł? 1000 zł? A może więcej? Etui można spokojnie kupić już za kilkadziesiąt złotych. Oszczędność i spokój na długi czas – bezcenne.

Jakie etui jest optymalne? Najlepsze etui dla Huawei P10

Model Huawei p10 to jeden z najczęściej i najchętniej wybieranych telefonów ostatniego czasu. Sprawdzona marka Huawei stworzyła urządzenie, mogące z łatwością wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy mają wobec swoich telefonów określone wymagania. Zarówno wprowadzony system operacyjny, jak i ustawienia baterii oraz jej funkcjonowanie bez konieczności ładowania uszczęśliwią osoby, które zdecydowały się na zakup tego właśnie modelu.

Wróćmy do kwestii optymalnego i bezpiecznego etui na powyższy telefon. Dobierając etui do Huawei P10, musimy mieć świadomość, że jest to telefon dość duży, gdzie jego wysokość wynosi 153,5 mm, a szerokość 70,8 mm. Mamy potrzebne wymiary urządzenia, mamy również internet. Szukamy więc najfajniejszego etui.

Wybór etui dla Huawei P10

Patrząc na ilość dostępnych modeli etui dla Huawei P10, można stwierdzić tylko jedno – praktycznie nie ogranicza nas nic, oprócz naszej własnej wyobraźni. No, może jeszcze zasobność portfela, gdyby zamarzyło się nam zakupić etui wysadzane szlachetnymi kamieniami. Warto poszukać etui, które wyraża nasz styl, ale będzie też odpowiednie do pracy, którą wykonujemy na co dzień. Dostępna w sprzedaży obudowa modelu Huawei P10 jest szara lub czarna, ta uniwersalna kolorystyka będzie się świetnie prezentować w każdym otoczeniu.

Telefon jest twoją wizytówką – zainwestuj w odpowiednie etui!

Pracujesz w poważnej korporacji, a twój pokrowiec na telefon wygląda jak dziecinna zabawka? Najwyższy czas to zmienić. Odrobina stonowanej elegancji oraz spokojna kolorystyka sprawdzą się lepiej, niż naklejka z Tomem i Jerrym, czy innymi postaciami z kreskówek, nawet pomimo tego, że nadal je uwielbiasz. Twój wizerunek to, jak widzą cię inny, zależy również od takich drobiazgów, jak właśnie wspomniany rodzaj etui na telefon. Chcesz mimo wszystko podkreślać swoją indywidualność? Owszem, ale nie aż tak, na widoku, przecież telefon to często przedłużenie ręki, masz go niemal zawsze przy sobie, prawda? Z pewnością nie chcesz, by ktoś wyśmiał na forum grupy lub miejsca pracy twoich upodobań.

Adrian

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla