|   | 

Jak działa indukcyjna ładowarka 3w1?

Posiadamy coraz więcej gadżetów elektronicznych, które wymagają regularnego ładowania. Codziennie korzystamy ze słuchawek bezprzewodowych, smartwatchy, smartfonów i innych urządzeń elektronicznych. Czy istnieje sposób, aby naładować je wszystkie jednocześnie?

Inteligentne ładowarki 3w1 pozwalają ładować do trzech urządzeń jednocześnie: dwa telefony lub smartwatche, słuchawki i telefon komórkowy.

Łatwe ładowanie urządzeń

Ładowarka 3w1 umożliwia szybkie i łatwe ładowanie urządzeń mobilnych bez konieczności używania kabli. Wystarczy umieścić na niej akcesoria, aby szybko je naładować.

Więcej o ładowarkach indukcyjnych 3w1 możesz przeczytać na https://fonek.pl/ladowarki-indukcyjne/ladowarka-indukcyjna-3w1-czym-sie-charakteryzuje/iese_hchj

Elegancki wygląd

Bezprzewodowa ładowarka jest elegancka. Ładowarka ma minimalistyczny design i oświetlenie LED. Po umieszczeniu na komodzie lub biurku zajmuje niewiele miejsca.

Bezpieczeństwo ładowania

Ładowarka 3w1 inteligentnie wykrywa napięcie, temperaturę i obce metalowe przedmioty. Następnie wybiera najlepszą wydajność ładowania. Używanie jej z kompatybilnymi urządzeniami jest bezpieczne, ponieważ nie ma ryzyka przepięcia lub przegrzania.

Sprawdź naszą ofertę ładowarek 3 w 1, jeśli regularnie korzystasz z wielu urządzeń mobilnych. Te ładowarki sprawią, że ładowanie akcesoriów będzie łatwiejsze i nie będziesz musiał martwić się o bałagan kabli pod biurkiem.

Ładowanie indukcyjne Qi ma wiele zalet

Ładowanie bezprzewodowe jest popularną technologią. Ładowanie bezprzewodowe to nie tylko nowa technologia warta wypróbowania, ale sposób na szybsze, wydajniejsze i przyjemniejsze ładowanie urządzeń. Łatwo jest docenić zalety szybkiego podłączania urządzenia, bez konieczności ciągłego podłączania go i bez konieczności radzenia sobie z poplątanym kablem.

Ładowarka indukcyjna Qi jest również bardzo stylowa. Dobrze wkomponuje się w nowoczesny wystrój domu lub biura. Jest to niezawodny sprzęt renomowanej marki, więc można na nim polegać. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co sprawia, że korzystanie z niego jest jeszcze bardziej komfortowe. Posiada złącze USB typu C oraz Lightning dla słuchawek Airpods.

Jest tak lekki i przenośny, że możemy go nosić z domu do pracy. Mamy wygodne ładowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy.

Ładowarka 3w1

Ładowarki z różnymi rodzajami ładowania w jednym stojaku

Ładowarki bezprzewodowe są dostępne w różnych stylach. Warto zauważyć, że zawsze mają przy sobie co najmniej jedną ładowarkę Qi, która jest przeznaczona dla iPhone'a.

Magnetyczna powierzchnia ładująca jest również dołączona do ładowania Apple Watch. To ładowanie jest również bezprzewodowe, ale jest to inna technologia niż ładowanie Qi. Nie można jej używać do ładowania iPhone'a lub słuchawek AirPods.

Niektóre podstawki mogą ładować inne urządzenia za pomocą ładowarki bezprzewodowej lub dodatkowego złącza Lightning. Ta część ładowarki służy do ładowania słuchawek AirPods.

Jeśli chcesz używać tej podstawki do ładowania słuchawek AirPods, musisz mieć etui do ładowania bezprzewodowego. Jeśli nie masz takiego etui, możesz je kupić osobno. AirPods Pro nie mają tej różnicy, a wszystkie etui z edycji Pro obsługują ładowanie bezprzewodowe. Jeśli nie potrzebujesz etui ładującego lub chcesz mieć pewność, zalecamy wybranie jednego z wariantów z portem Lightning

Marcin

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla