|   | 

Spadek cen OnePlus 7T to sygnał, że OnePlus 8 jest blisko

The OnePlus 7T coraz bardziej obniża cenę, co wydaje się być posunięciem przygotowawczym przed wprowadzeniem OnePlus 8.

W USA, OnePlus 7T obniży swój koszt o 100 dolarów do 499 dolarów, co jest lepszą wartością dla już konkurencyjnie cenowo telefonu.

Podczas gdy OnePlus nie ogłosił OnePlus 8 ani nie ujawnił, kiedy nadejdzie, biorąc pod uwagę fakt, że OnePlus 7 i OnePlus 6 pojawiły się w maju (odpowiednio w 2019 i 2018 roku), zgadujemy, że firma pójdzie w ich ślady z kolejnym modelem flagowym. A jeśli tak, to nie zdziwilibyśmy się, gdyby ta obniżka cen była sposobem na oczyszczenie starego, aby zrobić miejsce dla nowego.

  • To sprawia, że OnePlus 7T jest jeszcze bezpieczniejszy na naszej liście najlepszych tanich telefonów.
  • Jeśli rozważasz 7T, sprawdź, czego oczekujemy od OnePlus 8.
  • Jeśli szukasz tańszej alternatywy dla najtańszych najlepszych telefonów z systemem Android, 7T to jest to

7T - powrót do wartości

OnePlus 7 był z pewnością okrętem flagowym budżetu swojej generacji, ponieważ OnePlus 7 Pro rozwidlił się na prawdziwe terytorium najwyższej klasy. Nie był on jednak dostępny we wszystkich dziedzinach, zwłaszcza w USA - co oznacza, że wydany później 7T był pierwszym tańszym OnePlusem, który został wprowadzony na niektóre rynki.

Biorąc pod uwagę, jak niewiele zmieniło się między 7 a 7T, przynajmniej w specyfikacji, nie jest to ogromna strata - ale z nową obniżką cen, telefon można kupić za cenę słuchawki średniego zasięgu. To daje Ci Snapdragon 855 Plus z 8 GB pamięci RAM, 128 GB bazowej pamięci masowej, kamerę główną 48 MP i wyświetlacz FHD+ AMOLED z częstotliwością odświeżania 90Hz. Nieźle.

Jeśli naprawdę chcesz wartości, OnePlus 6T z 2018 roku został zdyskontowany do $349, ale przegapisz kilka nowych gadżetów.

Adrian

Zobacz również

KURTmedia to strona poświęcona najnowszym technologiom. Na naszym serwisie znajdziesz wszystko od smartfonów, smartwatchów, laptopów, po sprzęt do biura czy konsole. Śledź nas i bądź na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Cytat

I don’t care that they stole my idea… I care that they don’t have any of their own.

Nikola Tesla